Dzīvie komēdiju šovi.

komēdiju šovs

Protams, vienmēr var aiziet uz kādu joku šovu, kurā joki ir diezgan tizli, bet vienmēr var atrast arī kādu labu vietu. Latvijā ir bijuši vairāki tādu tipu šovi, kuru galvenā doma bija vien nopelnīt naudu (nu, tāda doma ir visam, bet tomēr. Tajos šovos pat īsti nedomāja par jokiem). Viens no pēdējiem projektiem bija tāds, kurā bija uzlūgti visādi Latvijā pazīstami aktieri un tiem lūdza nostāstīt jokus, kurus viņiem iedeva. Tātad – tu vari kļūt par komiķi tikai tad, ja esi aktieris? Tā tas neies krastā.

Tagad katru pirmdienu un trešdienu ir iespēja pa TV kanālu Rīgatv24 skatīties humora šovu ‘‘kurš smiesies pēdējais’‘. Šovam strauji tuvojas fināls, bet es ceru, ka būs arī otrā sezona, jo šajā šovā var pieteikties visi, kas vien vēlās un tas nozīmē, ka tā ir lieliska iespēja uzaust kādam jaunam un izcilam, talantīgam komiķim Latvijā!
Šovu ir iespējams arī vērot dzīvajā Rīgatv24 televīzijas studijā. Nemaksājot pilnīgi neko. Kā arī – televīzijas studijā ir iespēja iegādāties diezgan lielu glāzi vīna pa diezgan zemu cenu. Tas vien ir iemesls tur doties!
Joki tur ir kā kuro reizi. Jo tiem, kas uzstājas, tiek dota iespēja izpausties ar sevis izgatavotiem jokiem tikai pašā sākumā – pirmajā raundā. Pārējos raundos viņiem ir jāizvelk lapiņa ar jokiem un tad pēc iespējas labāk tie jāpastāsta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s